برزیل

اطلاعات گردشگری برزیل :

برزیل کشوری است با سواحل بکر,جنگل های استوایی مه آلود و شهرهای پرجنب وجوش    که در شرق آمریکای جنوبی قراردارد.

برزیل با طبیعت زیبا و منحصر به فرد بهانه ایست برای جشن گرفتن و شاد بودن و هر گردشگری که پا به این سرزمین زیبا میگذارد دیگر نمیتواند آن را فراموش کند.

           Brazil%206             

 

 

اطلاعات کلی :

جمهوری فدراتیو برزیل بزرگترین و پر جمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی است که پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آنها پرتغالی است .

به همان نسبت که برزیلی ها به غذای خود اهمیت میدهند به موسیقی هم اهمیت فراوان میدهند و مردمان بسیار شادی هستند.

بزرگترین جنگل های جهان در منطقه آمازون این کشور قرار دارد .

 

آب  و هوای برزیل :

تنوع آب و هوایی زیادی در برزیل وجود دارد اما بخش بزرگی از آن گرمسیری است و پوشیده از جنگل های بارانی آمازون که در حوضه آب ریز رود آمازون به وجود آماده اند .

آب و هوای برزیل به صورت قابل توجهی از شمال استوایی آن تا مناطق معتدل آن تفاوت دارد. دمای ناحیه استوایی بالا و بالای 25 درجه سانتیگراد است اما دمای هوا در مناطق   معتدل در گرمترین حالت از 30 درجه سانتیگراد تجاوز نمی‌کند.

 

شهرهای توریستی برزیل :

 

•سائوپائولو: مدرنترین و چند فرهنگی ترین شهر برزیل است که به غذاهای خوشمزه و موزه های متنوعش معروف است و دارای فضای کسب و کار عالی ,رستوران های مجلل و مراکز تفریحی متنوعی میباشد که به صورت 24 ساعت فعال و مقصدی عالی برای هر گونه سلیقه میباشد .

Brazil%202 

 

•ریودوژانیرو: شهری است رویایی و بی همتا ,تنوعی شگرف و رنگارنگ در شیوه زندگی و مناظر رویایی که هر بازدید کننده ای را در بدو ورود به این شهر زیبا به خود جذب مینماید .

این شهر توریستی در کنار کوه های انبوه از جنگل و سواحل و خلیج های زیبای اقیانوس اطلس قرار گرفته است .

Brazil%203

 

 

مناظر طبیعی برزیل :

•آبشار ایگوئاسوا: این آبشار به طول 2/7 کیلومتر در واقع ترکیبی شگرف از طبیعتی کم نظیراست که دارای دو قسمت عمده است که هر کدامشان از صدها آبشار تشکیل شده و در مجموع 275 آبشار که ارتفاعشان بین 30 تا 40 و 60 تا 82 متغییر است. 

مقدار جریان آب در رود ایگواسو سه برابر آبشارهای نیاگارا برآورد شده است .

Brazil%204

 

•رودخانه آمازون: با حدود 6400 کیلومتر طول دومین رودخانه طولانی در جهان میباشد و تنها کمی از نیل کوتاهتر است و بزرگترین رودخانه حجیم کره زمین میباشد .

تورها بسیاری برای قایقرانی در رودخانه موجود هستند که جذابیت بسیار زیادی دارند. بی شک تجربه قایقرانی در رودخانه آمازون صحنه ای به یاد ماندنی برای هر کسی خواهد بود.

 

Brazil%205