مکان های دیدنی توکیو

توکیو:

شهر توکیو پایتخت کشور ژاپن که در شرق جزیره هونشو قرار دارد ، به عنوان سومین پایتخت صنعتی جهان شناخته شده است ,این شهر یکی از مدرنترین شهرهای دنیا از نظر زیرساخت و معماری درونی است و همچنین یکی از گرانترین شهرهای دنیا برای زندگی است که ارزش دیدن و گشت و گذار را دارد.

کشور ژاپن یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین کشورهای دنیاست ولی مسافران چیز خاصی درباره فرهنگ این کشور نمیدانند . در اینجا سعی بر این داریم که علاقه مندان را بیشتر با فرهنگ ناب و منحصربفرد ژاپن و توکیو آشنا کنیم.

 

 

 

مکان های دیدنی توکیو:

 

کاخ سلطنتی توکیو:

کاخ امپراطوری ژاپن, قصر و قلعه ای است که در منطقه ی چیودای توکیو, پایتخت ژاپن قرار گرفته است که محل اقامت اولیه امپراطوری ژاپن, یک کاخ سلطنتی فوق العاده است .

جاذبه مهم منطقه مارونچی توکیو ,کاخ سلطنتی و باغ زیبایی است توسط دیوارها و خندق ها احاطه شده, این مکان چیزی بیشتر از یک کاخ است .

 

Tokyo%202

 

آساکوسا و معبد سنسوجی:

در محله آساکوسا در توکیومشهورترین و و قدیمی ترین معبدی که یافت میشود معبد بی نظیر سنسوجی است که یکی از جاذبه های اصلی این شهر برای توریستها و ژاپنی ها به شمار میرود.

 ورودی این معبد یک دروازه بزرگ است که دارای دوازده رعد با فانوس های عظیم و خدایان راجین و فوجین که در سال 942 میلادی ساخته شده است میباشدکه از جمله بناها و جذابیت های این محوطه محسوب میشود .

 

Tokyo%203

 

موزه ملی طبیعت و علم توکیو:

موزه ملی طبیعت و علم در سال 1871میلادی ساخته شده است که در شمال پارک اوئنو در توکیو پایتخت کشور ژاپن واقع شده است.

موزه ای پر از اسکلت دایناسور و جانورانی که حتی از سقف آویزانند و پر از جذابیت های تاریخی است. پیشنهاد میکنیم موزه ملی طبیعت و علم را از دست ندهید.

 

کوه فوجی:

کوه فوجی یاما به عنوان نخستین نقطه شرقی کره زمین که هر روز آفتاب تابان را لمس می کند اکنون به یکی از پر جاذبه ترین نقاط کشور ژاپن برای صعود و بازدید تبدیل شده است. زیبایی ظاهری کوه فوجی که به یک مخروط متقارن شباهت دارد به عنوان نمادی از کشور ژاپن شناخته شده و پیوسته در نقاشی ها و فرتور(عکس)ها مشاهده می شود. کوه های فوجی یکی از فوق العاده ترین کوهستان هایی هستند که می توان از آن بازدید کرد. این منطقه مملوء است از مناظر و زیبایی های غیر قابل توصیف چشم نوازی که این منطقه را به شهرت جهانی رسانده. به خاطر داشته باشید که قبل از سفر به کوهستان فوجی لیستی کامل از جذابیت های بصری و طبیعی تهیه کنید و بدون بازدید از تک تک آنها از فوجی دست نکشید.

 

 

باغ وحش هفت بعدی ژاپن:

درباغ وحش هفت بعدی در ژاپن میتوانید حیوانات را از نزدیک لمس کنید ببینید و حتی بو کنید. این باغ وحش جالب و هیجان انگیز به قدری بازدید کننده گان را مجذوب خود می کند که معمولا مسافران و گردشگران تمامی روز خود را در این مکان سپری می کنند. این مکان به خصوص برای دوستداران محیط زیست جذابیت دو چندانی دارد و برای کسانی که از زیبایی های طبیعی اذت می برند تجربه ای غیر قابل توصیف است.

این باغ وحش بسیار وسیع است و حیوانات بزرگ میتوانند آزادانه درفضای باغ وحش حرکت کنند. این امر خود باعث به وجود آمدن فضایی عجیب و به یاد ماندنی است که نزدیکی بسیار بیشتری به حیوانات نسبت به باغ وحش های دیگر فراهم می کند.