آفریقای جنوبی سرزمینی بکر ولی دست یافتنی

سفر به آفریقای جنوبی، طبیعتی بکر اما دست یافتنی!!!

آفریقای جنوبی دارای مناظر فوق العاده زیبا و حیات وحش حفاظت شده در امتداد خط ساحلی که کوههای آن سر به فلک کشیده در آن واقع است که شهر بندری کیپ تاون را محاصره کرده اند.

در روستاهای قدیمی در سبزه زارهایی که شترمرغ ها در آن جولان میدهند ,جنگل های پر از میمون در مرزسواحلش, دره های حاصلخیز خود میگنجاند و در نهایت شیرها , زرافه ها و کروکودیل ها .

فصل مناسب برای سفر به آفریقای جنوبی

فصل تابستان (دسامبر تا فوریه) با دمای متوسط 80 درجه فارنهایت، برای سفر به کیپ تاون، پایتخت آفریقای جنوبی که متغیر هم هست، یعنی در مناطقی به دمای 95 درجه هم می رسد، مناسب می باشد. در این فصل می توان به ساحل رفت و لذت برد، البته فصل زمستان (ژوئن تا آگوست) هم با دمای متوسط 64 درجه فارنهایت برای رفتن به دل طبیعت با ماشین های مخصوص و تماشای حیوانات مناسب است.

جاهایی که باید دید !!!

انواع سواحل زیبا و مختلف که به طرق متفاوت می توان به آن جا رفت، در آفریقای جنوبی وجود دارد که از جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی می باشنداقیانوس اطلس، آب بسیار سردی دارد و هر دوی آن ها مناسب افرادی هستند که علاقه به شنا و شیرجه دارند.

 همچنین از دیگر تفریحات در این کشور، می توان به ملحق شدن به مدل ها و لیدرها در سواحل صخره ای "کلیفتون"، "کیپ تاون" و "کمپز بِی"، سواری با اسب در سواحل خلوت و بکر "KwaZulu-Natal"و در نهایت، ملحق شدن به مردم محلی در  سواحل "گاردن روت" اشاره کرد.